Odalar

Doğa manzaralı her apart oda/Dairede) 2-oda+banyo+wc+mutfak+mevcutdur.

 

Her apart oda/dairede) kesintisiz sıcak-soğuk su, Led TV 82 cm(dijital çift uydulu), büyük buzdolabı, mutfak dolapları ve kardolap (Mdf). Doğalgazlı ocak, aspiratör,yeterli tabak, tencere, vs. Bir mutfak da ne lazımsa komple. ,Bina sinek ve haşerelere karşı korumalı, Yataklar full ortopedik (bamboo).Bazalar emniyetlı Yastıklar (boncuk silikon). Pike-çarşaf,alez (terletmez).Hepsi yeni ,Çamaşır makinesi ,Ütü ve masası,saç kurtma makinesi,Camlar yalıtımlı (çift/ısı cam).sınırsız ve ücretsiz wireless(internet) Doğalgaz termostatlı Kombili.Her öğrenciye çalışma ve yemek masası ayrı,1.sınıf rahat çalışma koltukları.

 

Elektrik,su ,doğalgaz fatura derdi yok, fiyatın içinde biz ödüyoruz.Huzurlu,sakin ve rahat çalışma ortamı, sağlıklı ve güvenli aile ortamı, Bahçeli,pazara,alışveriş merkezlerine yürüme mesafesi 3-5 dk. Şehir merkezine/sahile yürüme mesafesi 10-15 dk.Dolmuş durağına 2-3 dk yürüme mesafesi,Bandırmanın en elit ve nezih mahallelerinden biri olan Paşabayırda.

 

Temel düşüncemiz öğrencilerimizin başarılı olması için gerekli ortamı sunmak Geleceğimiz olan gençliğimize hizmet etmek.Sağlık camiasından gelen birer nefer olarak (Sağlık Memuru/Ebe-Hemşire) her zaman yanınızdayız. Biz Hazırız Bekliyoruz...


 

Bandırma Öğrenci Apartları hakkında detaylı bilgi için bizlere hemen ulaşın! BİZE ULAŞIN!